Vďaka našej skúsenosti a know-how sme schopní navrhnúť a vyrobiť pre vás vstavanú skriňu na mieru, ktorá bude nielen praktická, ale aj vizuálne príťažlivá. Vstavané skrine majú výhodu v tom, že využívajú priestor v miestnosti efektívne a poskytujú dostatok úložného priestoru pre vaše veci.

Realizovali sme:

Pri navrhovaní vstavanej skrine je kľúčové zohľadniť vaše individuálne potreby a požiadavky. Budeme sa vám venovať a počúvať vaše predstavy, aby sme vytvorili skriňu, ktorá bude presne odzrkadľovať váš životný štýl a poskytne vám optimálny úložný priestor. Môžete si vybrať z rôznych materiálov, farieb a štýlov, aby sa skriňa dokonale hodila k zvyšku vášho interiéru.

Pri navrhovaní dizajnu sa budeme inšpirovať aktuálnymi trendmi na trhu, aby vaša skriňa mala moderný a štýlový vzhľad. Venujeme pozornosť detailom, ako sú držiaky na oblečenie, poličky, zásuvky a rôzne iné príslušenstvo, ktoré prispieva k praktickosti a usporiadaniu vnútorného priestoru.

Okrem praktickosti sa tiež snažíme vytvoriť esteticky príťažlivý dizajn. Sledujeme súčasné trendy v dizajne interiéru a pracujeme s rôznymi prvokmi ako sú sklenené dvere, elegantné úchytky alebo osvetlenie, aby sme vytvorili skriňu, ktorá bude pôsobiť ako štýlový a harmonický prvok vášho domova.

Naším cieľom je poskytnúť vám vstavanú skriňu, ktorá splní vaše očakávania a prispôsobí sa vašim potrebám. Vaša spokojnosť je pre nás prioritou a preto sa venujeme každému detailu pri navrhovaní a výrobe.

Nechajte nás vytvoriť pre vás vstavanú skriňu na mieru, ktorá bude nielen praktická a funkčná, ale aj štýlová a esteticky príťažlivá.

Poďme sa dohodnúť

Kontaktujte nás

Ak máte akékoľvek otázky, zavolajte mi a dohodnime si nezáväznú konzultáciu.

Email

Pošlite nám e-mail

dvoncb@gmail.com

Prevádzka

Navštívte nás osobne

Doľany 459, 900 88 Doľany, Slovensko

Telefón

Po-Pia od 8:00 do 17:00

+421 907 773 264