<- Späť na zoznam služieb

Kúpeľňový nábytok

Vyberať kúpeľňu starostlivo je veľmi dôležité, pretože by mala spĺňať všetky vaše potreby a prispôsobiť sa vášmu štýlu a rozpočtu. Pred začatím výberu je dôležité premyslieť, aký vzhľad chcete pre vašu kúpeľňu a aký priestor a rozpočet máte k dispozícii.

Realizovali sme:

Pri výbere nábytku a vybavenia kúpeľne by ste mali zohľadniť praktickosť a funkčnosť. Dôležité je, aby vám nábytok poskytoval dostatok úložného priestoru a aby bol ergonomicky navrhnutý, čo zabezpečí pohodlné používanie. Okrem toho, mali by ste vybrať štýl nábytku, ktorý sa vám páči a ktorý sa hodí do celkového dizajnu kúpeľne. Existuje mnoho rôznych štýlov, ako klasický, moderný, minimalistický alebo luxusný, takže si môžete vybrať ten, ktorý najlepšie vyhovuje vašim preferenciám.

Pri výbere materiálov by ste mali zvoliť kvalitné a odolné voči vlhkosti a vode. Drevo, kov a keramika sú obľúbené voľby, pretože sú trvanlivé a odolné voči vlhkosti. Ak preferujete klasický štýl, môžete sa rozhodnúť aj pre mramorové podlahy alebo elegantné sklenené okná, ktoré pridajú do vašej kúpeľne eleganciu a luxusný vzhľad.

Poďme sa dohodnúť

Kontaktujte nás

Ak máte akékoľvek otázky, zavolajte mi a dohodnime si nezáväznú konzultáciu.

Email

Pošlite nám e-mail

dvoncb@gmail.com

Prevádzka

Navštívte nás osobne

Doľany 459, 900 88 Doľany, Slovensko

Telefón

Po-Pia od 8:00 do 17:00

+421 907 773 264