Pri navrhovaní detských izieb je naším cieľom vytvoriť prostredie, ktoré zohľadňuje potreby detí a zároveň sa harmonicky zapája do celkového konceptu vášho domova. Snažíme sa spájať hravosť, pohodlie a bezpečie, aby sa vaše deti cítili ako doma a mali priestor na zábavu, učenie a odpočinok.

Realizovali sme:

Naše návrhy detských izieb sú premyslené tak, aby podporovali rozvoj kreativity, predstavivosť a sebavedomie vašich detí. Pri výbere farieb, vzorov a dizajnu sa inšpirujeme detským svetom a aktuálnymi trendmi. Ponúkame širokú škálu možností a prispôsobujeme sa vašim individuálnym preferenciám a potrebám.

Pri navrhovaní detských izieb kladieme veľký dôraz na bezpečnosť. Vyberáme kvalitné materiály, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu a neobsahujú škodlivé látky. Navrhujeme ergonomické a bezpečné nábytkové kusy, ktoré zohľadňujú potreby detí rôzneho veku a veľkosti. Zabezpečujeme dostatok úložného priestoru pre hračky, knihy a oblečenie, aby bola izba čistá a dobre usporiadaná.

Vytvárame pre vaše deti kráľovstvá, kde môžu objavovať, učiť sa, hrať sa a rozvíjať svoju osobnosť. Snažíme sa vytvoriť prostredie, ktoré podporuje ich záujmy a zároveň stimuluje ich rast a rozvoj. Môžeme navrhnúť kreatívne priestory pre umenie a remeslá, herné zóny pre hry a aktivity, ale aj útulné rohové miesta pre relaxáciu a čítanie.

Poďme sa dohodnúť

Kontaktujte nás

Ak máte akékoľvek otázky, zavolajte mi a dohodnime si nezáväznú konzultáciu.

Email

Pošlite nám e-mail

dvoncb@gmail.com

Prevádzka

Navštívte nás osobne

Doľany 459, 900 88 Doľany, Slovensko

Telefón

Po-Pia od 8:00 do 17:00

+421 907 773 264